Únor 2013

Quotes ..

5. února 2013 v 21:58 | Tereska |  Diary .
- věř , že jednou svému bývalému poděkuješ za všechny ty slzy a tu bolest co ti způsobil , protože v tu chvíli už vedle tebe bude člověk , který tě bude milovat víc než cokoliv a ty budeš ta nejšťastnější !

- Si myslíš, že přijdeš a já ti opět podlehnu ? Hahaha, tak to si myslíš správně .

- stačí jedno jediné tvé špatné slovo a on s tebou už nikdy nebude chtít mít nic společného a až potom všem zjistíš , že bez něj prostě nemůžeš být , už jen proto že ti tak moc chybí , že se to prostě nedá vydržet .

- stačí jedna chyba , jen jediná chyba a během vteřiny se vám posere to , co jste budovali sakra dlouho .

- i když si říkáš , že už se nikdy nezamiluješ nebo že už nikdy nebudeš milovat nikoho jiného věř , že jednou přijde někdo , kdo si tvou lásku zaslouží a bude tě milovat stejně jako ty jeho

- nedokážu bez tebe být 5 vteřin a to mě bez tebe čeká celý život .

- člověk vždy bude chtít to , co nemá a opovrhovat tím , co má dokud to neztratí a neuvědomí si , že to co měl bylo mnohem lepší než to co chtěl .

- vzpomínky ?
jediný okamžik , co ti může připomenout ty nenahraditelné chvíle když jste byli spolu .
ale taky okamžik , který ti připomíná to , proč už spolu nejste . .

- moment , kdy ho vidíš s nějakou jinou a nemusíš z ní spustit oči a stále přemýšlíš nad tím , v čem je ona lepší než ty . .

.. ne, nehodí se to sem, ale právě něco takovýho právě prožívám, zlomený srdce..asi všechny to znáte, nejvíc to bolí, po nocích brečíš do polštáře jako pipina.. no nic, jdu spát dobrou kočky:-*